Ostatní kurzy

Manažer kreativity a inovací

Obsah:
Dvousemestrální kurz pro řízený rozvoj kreativity ukončený certifikací. Velkým handicapem české populace je kreativita. Nové vzdělávací programy proto vyžadují výraznou a přímou orientaci na zvyšování pružnosti, adaptability, vynalézavosti, tvořivosti a iniciativy lidí. K požadovaným inovacím a výsledkům může dojít každý. Naší snahou bude, abyste absolvováním studia postupovali od tvůrčích námětů k angažované práci a vysokým výkonům výrazně rychleji a efektivněji, než byste spoléhali jen sami na sebe. Naučíte se techniky a metody zvláště pro posílení technické kreativity a tvořivosti. Budete umět využívat nové poznatky přímo v praxi. Posílíte svůj tvůrčí potenciál. Seznámíte se s přístupy předních českých manažerů významných podniků. Zvládnete rychlejší zavedení změn v praxi. Časový harmonogram kurzu Manažer kreativity a inovací: bude stanoven v nejbližší době I. modul: II. modul: III. modul: IV. modul: V. modul: VI. modul: VII. modul: VIII. modul:
Lektoři:
PhDr. Pavel Humpolíček, Ph.D. Bc. Karel Červený, MSc., MBA doc. Ing. Bohuslav Bušov, CSc. PhDr. Renata Novobilská, Ph.D. Ing. Alan Vápeníček, CSc. Ing. Vladimír Volko Mgr. Dagmar Misařová Ing. Šárka Janků, Ph.D. Ing. Lumír Pektor
Poznámka:
Na závěr dvousemestrálního kurzu, po úspěšném absolvování certifikace, obdrží účastníci osobní certifikát Manažer kreativity a inovací.
Cena kurzu:
112 530 Kč vč. DPH
Manažer akce:
Ing. Gabriela Kašoková
602 491 061
g.kasokova@dtocz.cz

Katalogy vzdělávání ke stažení

Stáhnout

(6,5MB, *.pdf)

Stáhnout

(1,4MB, *.pdf)

Kontakt


DTO CZ, s.r.o.
Mariánské náměstí 480/5
709 00 Ostrava - Mariánské Hory


Tel.: (+420) 595 620 111
Datová schránka: 7itt4x4


E-mail: dtocz@dtocz.cz
Mapa: Zobrazit sídlo DTO na mapě

Partneři

Český svaz vědeckotechnických společností je jediným zakladatelem a společníkem DTO CZ, s.r.o.