Novinky

Co znamená toto označení?

V nabídce kurzů DTO CZ se někdy objevuje dodatečné označení V KOSTCE. Co to znamená prakticky? Jaký je to typ kurzu a komu je určen?

Na otázky odpovídá Mgr. Jana Ivan, manažerka vzdělávání DTO CZ, M: 724 211 606, E: jana.ivan@dtocz.cz.

  • Co to znamená, když se u nějakého kurzu objeví označení V KOSTCE?

Pokud se objeví u některého kurzu za názvem zmíněný přídavek (označení), jedná se o zkrácenou verzi pro potřebu rychlého získání vědomostí. Kurz tedy probíhá v co nejkratším čase.

  • Není takový kurz „ošizen“ o důležitá témata?

Kurz určitě není ošizen, naopak je zaměřen na nejdůležitější oblasti, kterým je třeba zejména věnovat pozornost. Záleží samozřejmě také na aktuální legislativě, ale i našich zkušenostech, co nejčastěji činí účastníkům problém a vyžaduje si prezenční formu účasti, vysvětlení, praktické procvičení atd.

  • U kterých kurzů se můžeme s takovým označením setkat?

Zatím pořádáme v kostce jen vybrané kurzy jako mzdové účetnictví, facility management- správce nemovitostí. Máme v plánu postupně připravovat další, a to z oblasti účetnictví a také z oblasti péče o tělo.

  • …a komu jsou kurzy „v kostce“ určeny?

Jedná se o intenzivní vzdělávací kurz pro ty, kteří chtějí být rychle v „obraze“, jsou ochotni si mnohé nastudovat sami, ale zároveň cítí potřebu nechat si vysvětlit obtížné části nebo témata nebo získat rychle praktickou dovednost. Musím ovšem zdůraznit, že výstupem kurzu je samozřejmě osvědčení, ale tyto kurzy nejsou akreditované a nemají charakter rekvalifikace. Což nevylučuje, že absolvent se nemůže přihlásit k autorizované kvalifikační zkoušce.

Děkuji

ava

Katalogy vzdělávání ke stažení

Katalog Stáhnout

(5,9MB, *.pdf)

Kontakt


DTO CZ, s.r.o.
Mariánské náměstí 480/5
709 00 Ostrava - Mariánské Hory


Tel.: (+420) 595 620 111
Datová schránka: 7itt4x4


E-mail: dtocz@dtocz.cz
Mapa: Zobrazit sídlo DTO na mapě

Partneři

Logo partnera

Český svaz vědeckotechnických společností je jediným zakladatelem a společníkem DTO CZ, s.r.o.