Novinky

Vzpomínkové setkání ve Zlíně na prof. Milana Zeleného

Dne 22. 1. 2024 zorganizovala Nadace ZET vzpomínkové setkání přátel, kolegů, partnerů a žáků profesora Zeleného v Baťově vile ve Zlíně. Právě v tento den se profesor Zelený před 82 lety narodil.

Na vzpomínkové akci se sešlo nejméně 70 lidí z celé ČR. V úvodu velmi pěkně promluvil majitel břeclavské chemičky Fosfa Ivan Baťka.

Pak v krátkém sledu vystoupila řada spolupracovníků, žáků i úspěšný absolvent žluťásků z podnikatelského campu. Dnes úspěšný absolvent VŠ a mladý podnikatel. Prof Zelený rovněž mnohokrát navštívil DTO CZ i jako aktivní řečník na konferencích.

Účastníci se shodli a zavázali, že první setkání se stane tradicí, a bude vždy věnováno sdílení zkušeností účastníků, inspirovaných myšlenkami profesora Zeleného, v souladu s jeho mottem:

“Nezáleží na tom, co říkáte, ale jen na tom, co děláte: to pomáhá všem, kteří chtějí pochopit svět, přizpůsobit se, nalézt sebedůvěru a prorazit novou, svoji cestu!”

Stručně o prof. Milanu Zeleném

Ve věku 81 let zemřel na Štědrý den ve Spojených státech česko-americký ekonom Milan Zelený. Emeritní profesor newyorské Fordhamovy univerzity byl jedním z nejcitovanějších a nejrespektovanějších českých ekonomů. Profesor Zelený dostal v roce 2017 od prezidenta Miloše Zemana medaili Za zásluhy. Milan Zelený se zabýval zejména obory produktivity práce, teorie řízení, podnikové ekonomiky a multikriteriálního rozhodování. Je autorem více než 600 odborných článků a knih z oblastí ekonomie, managementu či kybernetiky. V češtině vyšly jeho knihy Cesty k úspěchu, Neučte se z vlastních chyb, Hledání vlastní cesty, Všechno bude jinak či To vám byl divný svět.

ava

Katalogy vzdělávání ke stažení

Katalog Stáhnout

(4,4MB, *.pdf)

Kontakt


DTO CZ, s.r.o.
Mariánské náměstí 480/5
709 00 Ostrava - Mariánské Hory


Tel.: (+420) 595 620 111
Datová schránka: 7itt4x4


E-mail: dtocz@dtocz.cz
Mapa: Zobrazit sídlo DTO na mapě

Partneři

Logo partnera

Český svaz vědeckotechnických společností je jediným zakladatelem a společníkem DTO CZ, s.r.o.