Novinky

Sdílení zkušeností v kvalitě

Jak lze vybrané metody a nástroje z Toyota Production System uplatňovat v dnešním podniku? A je vůbec mimořádný přístup k výrobním systémům minulostí, anebo je naopak stále v popředí zájmu zvláště směrem k efektivní a úspěšné budoucnosti? Této zajímavé otázce se bude věnovat a zkušenosti prezentovat Jarmila Bayerová, vynikající odbornice a skvělý řečník společnosti KSR Industrial, s.r.o.

O teorii a hlavně o tom, jak v reálném prostředí uplatňovat základní principy managementu kvality, bude hovořit Jiří Kyranda ze společnosti TDK Electronics s.r.o. Představí možné návrhy a přístupy, jak dané principy posuzovat a díky nim rozvíjet systém managementu kvality.

Jak přispívá ke kvalitě každý člověk sám? O zkušenosti s uplatňováním systému kvality a rozvoje lidských zdrojů v prostředí ŠKODA AUTO, a.s. se podělí Milan Dufek, vedoucí managementu kvality jmenované společnosti.

O specifikách v prostředí jaderných elektráren, konkrétně se zaváděním a uplatňováním quality assurance, quality control a quality inspection včetně dosažených výsledků ve zmíněných oblastech bude hovořit ředitel kvality JE Temelín a Dukovany Zdeněk Čančura.

Vybrali jsme pár ukázek z toho, co nás čeká první den konference KVALITA v Ostravě, konkrétně dne 16. dubna 2024. Druhý den bude pokračovat panelová diskuze s ústředním tématem: Sdílení zkušeností z auditů managementu. Na programu jsou vstupy neméně zajímavých partnerů a řečníků, kteří se podělí o své zkušenosti, a to konkrétně z podniků jako např. TŽ, a.s. nebo ŠKODA AUTO, a.s.

17. dubna také srdečně zveme na exkurzi do podniku Škoda digital, s.r.o. v Ostravě Hrabové, kde se zabývají vývojem, výrobou a modernizací řídicích, komunikačních, diagnostických, multimediálních systémů a technologií autonomního řízení kolejových vozidel.


ava

Katalogy vzdělávání ke stažení

Katalog Stáhnout

(4,4MB, *.pdf)

Kontakt


DTO CZ, s.r.o.
Mariánské náměstí 480/5
709 00 Ostrava - Mariánské Hory


Tel.: (+420) 595 620 111
Datová schránka: 7itt4x4


E-mail: dtocz@dtocz.cz
Mapa: Zobrazit sídlo DTO na mapě

Partneři

Logo partnera

Český svaz vědeckotechnických společností je jediným zakladatelem a společníkem DTO CZ, s.r.o.