Novinky

Výměna poznatků a zkušeností na programu lektorského dne

Stále se něco děje a zvláště poslední dobou nabývá rychlost na intenzitě. V počtu informací, požadavků. Mění se i vztahy, organizační struktury, kompetence, vazby. A protože ve vizi DTO CZ máme, že chceme sdílet zkušenosti a znalosti, vše pro naše klienty, proběhlo 4. ledna 2019 setkání lektorů, kteří vyučují různé oblasti systémů řízení na útvaru RCQ. Kvalitu, EMS, lidské zdroje, nástroje pro automotive apod.

Jednali jsme, diskutovali, formálně i neformálně o vývoji a trendech. Hlavní řeč se pak upírala k zaměření dalšího vzdělávání, k požadavkům legislativy, normám, zákazníkům. Mluvili jsme o zkušenostech, o poznatcích, projevili své názory na trendy a vývoj. Na program se dostalo i hodnocení anket spokojenosti účastníků, kumulované za rok 2018.

Své vstupy do diskuze si připravili:

·         Alan Vápeníček, jednatel DTO CZ, ke strategii dalšího vzdělávání z pohledu DTO CZ.

·         Jaroslav Nenadál na téma: Rozvoj systémů managementu kvality - možnosti, příležitosti, hrozby. Aneb nejsme s kvalitou unaveni?

·         Petr Řeháček: Od řízení kvality ke zřícení kvality v automotive.

·         Kateřina Němčíková pak hovořila k tématu: Zkušenosti s auditování systému managementu z pohledu certifikačního auditora.

Celé odpoledne moderovaly manažerky vzdělávání útvaru RCQ v DTO CZ Gabriela Kašoková a Helena Ličková. Všichni si akci moc a moc pochvalovali (asi i proto, že byla spojena s jídlem a pitím, což zvláště po svátcích jistě přišlo vhod, a taky každý si odnesl malý praktický dárek od détéožíška). Co si přát více, než aby se inspirovali lektoři v tom nejlepším, co je známo. Ze zkušeností druhých. Z poznatků kolegů. Vše pak samozřejmě promítneme do programů připravovaných kurzů a seminářů.

A tak se připravujeme na rok 2019, protože chceme poskytovat (dle našeho motta) vzdělávání jak má být!

Těšíme se na setkání.

ava

Katalogy vzdělávání ke stažení

Stáhnout

(15,7MB, *.pdf)

Stáhnout

(2,5MB, *.pdf)

Kontakt


DTO CZ, s.r.o.
Mariánské náměstí 480/5
709 00 Ostrava - Mariánské Hory


Tel.: (+420) 595 620 111
Datová schránka: 7itt4x4


E-mail: dtocz@dtocz.cz
Mapa: Zobrazit sídlo DTO na mapě

Partneři

Český svaz vědeckotechnických společností je jediným zakladatelem a společníkem DTO CZ, s.r.o.