Novinky

Nové online kurzy zde

Nemáte čas na prezenční kurz? Chcete zkusit něco jiného? Máme pro Vás řešení. Vyberte si z nejbližších možností:


Online kurz: Formel Q New Parts Integral

Po celou dobu živého vysílání se špičkovým lektorem a praktikem Ing. Jaroslavem Schwarzem se můžete průběžně ptát a aktivně vstupovat s dotazy k tématu.

Podívejte se na ukázku

Nelicenční kurz "Formel Q News Parts Integral" je zaměřený na povinnosti dodavatelského řetězce pro VW koncern k zajištění plnění požadavků vyjádřené v propracovaných požadavcích na kvalitativní způsobilost a směrnicích hodnocení s názvem Formel Q Nové díly integral včetně vztahu ke směrnicím VDA.

Termín: 22. 4. 2020, od 8:00

Podrobnosti ke kurzu naleznete zde.


Online kurz: Audit kvality - D/TLD díly a VDA 1

Živé vysílání s lektorem Ing. Jaroslavem Schwarzem a průběžnou online diskuzí. Můžete se v průběhu celého vysílání ptát na vše, co vás k tomu zajímá.

Podívejte se na ukázku

V případě, že dodavatel do VW Group vyrábí díly definované jako D/TLD
díly je povinen zpracovávat dokumentaci, archivovat, označovat a provádět procesní audit D/TLD podle Formel Q Způsobilost. Během tohoto kurzu bude dále vysvětlen svazek VDA 1 - Dokumentace a archivace

Termín: 6. 5. 2020, od 8:00

Podrobnosti ke kurzu naleznete zde.


Online kurz: Základy metody FMEA

Chcete se v průběhu kurzu ptát, diskutovat a zapojovat se? Máte možnost. Kurzem Vás provede dlouholetý zkušený praktik Ing. Vladimír Volko. Navíc předem obdržíte texty a kód k instruktážním doplňujícím videím.

Podívejte se na ukázku


Metoda FMEA a její využití při plánování a zlepšování kvality představuje týmovou analýzu možností vzniku vad u posuzovaného návrhu, ohodnocení jejich rizika a návrh a realizaci opatření vedoucích ke zlepšení kvality návrhu.

Termín: 12. 5. 2020, od 8:00

Podrobnosti ke kurzu naleznete zde.Online kurz: Control Plan

Živé online vysílání se špičkovým s odborníkem a praktikem Ing. Jaroslavem Schwarzem. Vše vysvětlí a ukáže na praktických příkladech a bude reagovat na vaše dotazy

Podívejte se na ukázku

Online kurz Control plan je zaměřený na zabezpečení výroby kvalitních produktů podle požadavků zákazníka podle metodiky IATF 16949 viz referenční příručka APQP: Advanced Product Quality Planning (Moderní plánování kvality produktu). Kurz je zaměřený na vysvětlení metodiky souboru všech činností, které se provádějí v každé etapě procesu a zohledňují výstupy z FMEA návrhu a z FMEA výrobního procesu, aby se zabezpečilo, že všechny výstupy procesu budou pod kontrolou. V rámci kurzu je dále vysvětlen účel a rozsah plánů kontroly a všech souvisejících metod.

Termín: 13. 5. 2020, od 8:00

Podrobnosti ke kurzu naleznete zde.Online kurz: Procesní FMEA (harmonizace AIAG + VDA)

Po celou dobu živého vysílání se špičkovým lektorem a praktikem Ing. Jaroslavem Schwarzem se můžete průběžně ptát a aktivně vstupovat s dotazy k tématu.

Podívejte se na ukázku

Dlouho očekávaná harmonizace FMEA vydaná 3.6.2019 AIAG (The Automotive Industry Action Group) ve spolupráci s německou asociací automobilového průmyslu VDA (Verband der Automobilindustrie) představuje nový 7-krokový přístup k tvorbě FMEA poskytující rámec pro dokumentování technických rizik velice podrobným a precizním způsobem. Sdílené požadavky a očekávání ohledně FMEA nyní dodavatelům umožňují pracovat podle standardizovaného postupu FMEA, který plní očekávání a potřeby OEM zákazníků. Práce na spojení přístupů se soustředily na standardizaci a úpravu validačních/hodnotících tabulek FMEA, včetně kritérií a popisů hodnocení.

Termín: 9. 6. 2020, od 8:00

Podrobnosti ke kurzu naleznete zde.

Katalogy vzdělávání ke stažení

Stáhnout

(15,7MB, *.pdf)

Stáhnout

(2,5MB, *.pdf)

Kontakt


DTO CZ, s.r.o.
Mariánské náměstí 480/5
709 00 Ostrava - Mariánské Hory


Tel.: (+420) 595 620 111
Datová schránka: 7itt4x4


E-mail: dtocz@dtocz.cz
Mapa: Zobrazit sídlo DTO na mapě

Partneři

Český svaz vědeckotechnických společností je jediným zakladatelem a společníkem DTO CZ, s.r.o.