Novinky

Nová forma v DTO CZ se osvědčuje

Rádi bychom Vás informovali, že nová forma vzdělávání v DTO CZ si nachází své příznivce. S online výukou jsme začali v polovině loňského roku, protože jiná forma nebyla možná, a letos, jak se zdá, se z online výuky stává standard. Není pochyb, že prezenční výuka má své jen obtížně nahraditelné přednosti. Už jen samotný bezprostřední kontakt s kolegy z jiných či podobných firem a organizací. Rádi bychom vám oznámili, že jsme od ledna do dubna letošního roku otevřeli rovných 50 online kurzů.

Online je tady a asi už zůstane. Jednou není čas, jindy nevyhovuje termín, pak se zase zpřísní mezilidský kontakt, ale online prostředí je stále k dispozici. Upravili jsme i orientaci na web stranách DTO CZ, abyste si mohli rychle vybrat vhodnou formu. Vybírat můžete prioritně podle témat a oblastí, které vás zajímají, a pak si vybrat požadovanou formu:

  • prezenční,
  • online,
  • kombinovanou.

Pro variantu online jsme zakoupili několik licencí ZOOM, dokoupili potřebnou techniku pro snímání a přenos lektora, upravili učebnu do podoby "studia", adaptujeme osnovy a obsahy, aby byl i online kurz účinný a přinesl vám očekávanou přidanou hodnotu.

Zatím se střetnete s výběrem forem u vybraných typů kurzů, ale v rozšiřování budeme postupně pokračovat. Mnohé ještě závisí na uvolňovacích balíčcích, kdy budeme moci otevírat prezenční podobu. Podrobnosti již nyní můžete sledovat na našich upravených webových stránkách.

Jsme pyšní, že s výukou online zvláště pro technické profese jsme začali v DTO CZ jako jedni z prvních v ČR.

Postupně připravujeme a stále rozšiřujeme i nabídku vybraných témat v podobě výukových videí.

Vše upravujeme a měníme proto, že nás práce baví a hlavně vám přináší potřebný užitek a následný úspěch.

Kolektiv DTO CZ

ava

Katalogy vzdělávání ke stažení

Stáhnout

(5,3MB, *.pdf)

Stáhnout

(2,9MB, *.pdf)

Kontakt


DTO CZ, s.r.o.
Mariánské náměstí 480/5
709 00 Ostrava - Mariánské Hory


Tel.: (+420) 595 620 111
Datová schránka: 7itt4x4


E-mail: dtocz@dtocz.cz
Mapa: Zobrazit sídlo DTO na mapě

Partneři

Český svaz vědeckotechnických společností je jediným zakladatelem a společníkem DTO CZ, s.r.o.