Novinky

Exkurze v ERGONU a STEELTECu nadchla

6. října 2021 jsme uskutečnili dlouho avizovanou exkurzi a přednášku ve společnostech ERGON a STEELTEC v Třinci. Určena byla zvláště účastníkům konference jako doprovodný program, ale přihlásit se mohl kdokoliv.

Zájem předčil očekávání, až jsme museli počet omezit, určit limit do 30.

Společností nás provázeli a celou výrobu, organizaci a procesy představili jednatel společnosti STEELTEC Ing. Rostislav Zabystrzan a ředitelka sociálního podniku ERGON Ing. Dolores Czudková.

ERGON patří mezi největší chráněné dílny v Evropě a unikátem je „organické“ propojení dvou společností (se STEELTEC), jejich vzájemná spolupráce a dokonce i sdílení některých výrobních procesů.

Účastníci se seznámili s aplikací mnoha metod a přístupů štíhlé výroby v praxi, zavádění automatizace, robotizace, ale také s motivací zaměstnanců, benefitním systémem, originálním hodnocením atd.

Rostislav Zabystrzan všem účastníkům zcela odkryl a popsal, jak dosahují toho, aby i chráněná dílna nutně ekonomicky prosperovala, pro udržení na trhu a samozřejmě pro konkurenceschopnost. Už je asi všeobecně známo, že obě společnosti spolupracují s takovými významnými a zároveň náročnými partnery, jako je německá GARDENA nebo švédská HUSQVARNA.

Zase někdy na shledanou a DĚKUJEME, Rosťo!!!

ava

Katalogy vzdělávání ke stažení

Stáhnout

(5,3MB, *.pdf)

Stáhnout

(2,9MB, *.pdf)

Kontakt


DTO CZ, s.r.o.
Mariánské náměstí 480/5
709 00 Ostrava - Mariánské Hory


Tel.: (+420) 595 620 111
Datová schránka: 7itt4x4


E-mail: dtocz@dtocz.cz
Mapa: Zobrazit sídlo DTO na mapě

Partneři

Český svaz vědeckotechnických společností je jediným zakladatelem a společníkem DTO CZ, s.r.o.